П'ятого липня 1990 року сесія Львівської міської ради затвердила сучасний герб, в основу якого покладена печатка галицьких князів – у синьому полі золоті кам'яні ворота з трьома баштами, середня з яких вища від бічних.Вежі завершуються трьома зубцями, мають по одній бійниці. У воротах крокує праворуч золотий лев. Ворота з вежами свідчать про оборонну могутність Львова, а від непроханих гостей вхід у місто стереже лев.
Прапором Львова є синє квадратне полотнище співвідношенням 1:1 із зображенням жовтого крокуючого лева у жовтій брамі з трьома вежами по центру полотна та лиштвою, що складається із жовтих та синіх рівнобедрених трикутників по краях.
Великий герб Львова – це щит з гербом міста, увінчаний срібною міською короною з трьома вежками як символом адміністративного центру. Щит тримають лев і давньоруський воїн. Його розробили за мотивами старого герба: А. Гречило, В.Турецький, І. Турецький та І. Сварник.
У 2006 році у Львова з'явився новий логотип до святкування 750-річчя, на якому було зображено п'ять визначних веж міста. А наступного року, рішенням Виконкому № 105 від 09.03.2007, його було затверджено промоційним логотипом міста.
На давніх зображеннях Львова вежі завжди є домінантою урбаністичного простору, цю традицію продовжено в сучасній емблемі міста. Всі п’ять веж також символізують архітектурні епохи й історичні періоди: вежі Успенської і Вірменської церков – східний ренесанс (XV-XVI століття), вежа Бернардинського монастиря – італійсько-нідерландський маньєризм (XVII століття), вежа латинської Катедри – європейське бароко (XVIII століття) і Ратуша – австрійський класицизм (XIX століття).
Автором логотипу є Юрій Крукевич.
Джерело http://www.lviv.ua/